Nihat Özdemir’in ardından MHK Başkanı da görevi bıraktı

Nihat Özdemir'in ardından MHK Başkanı da görevi bıraktı

13 hakemin ipinin çekilmesiyle başlayan Türk futbolundaki deprem durdurulamıyor. Geçtiğimiz günlerde istifa eden TFF Başkanı Nihat Özdemir’in ardından MHK Başkanı Ferhat Gündoğdu ve üyeler görevi bıraktı.

Son Dakika: Deprem devam ediyor! Nihat Özdemir'in ardından MHK Başkanı da görevi bıraktı

TAHKİM’E RAĞMEN DEVAM ETMEDİLER

Görevden alınan 13 hakem, konuyu Tahkim Kurulu’na taşıdı. Tahkim Kurulu, hakemlerin görevlerine devam etmesine karar kıldı ancak MHK geri adım atmadı. Kulüplerin artan şikayetleriyle MHK Başkanı Ferhat Gündoğdu ve üyeler istifa etti.

Son Dakika: Deprem devam ediyor! Nihat Özdemir'in ardından MHK Başkanı da görevi bıraktı

6 AY SÜRDÜ

Serdar Tatlı’nın istifasından sonra göreve getirilen Ferhat Gündoğdu’nun MHK Başkanlığı 6 ay sürdü. Gündoğdu’nun göreve gelişi de çalkantılı olmuştu.

TFF’DEN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

TFF’den yapılan açıklamada, “Merkez Hakem Kurulu Başkanı Dr. Ferhat Gündoğdu, MHK üyeleri ile birlikte Başkanımız Sayın Servet Yardımcı’ya istifasını sunmuştur. Sayın Dr. Ferhat Gündoğdu ve kurul üyelerine katkıları için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerlerinde başarılar dileriz. Ayrıca Merkez Hakem Kurulu’nun yeni başkan ve üyeleri belirlenerek en kısa sürede kamuoyu ile paylaşılacaktır.” ifadeleri kullanıldı.

sizlere facebook-mania.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.