Destan bu akşam ekranlarda! Batuga sağ mı yoksa öldü mü?

Destan bu akşam ekranlarda! Batuga sağ mı yoksa öldü mü?

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Metin Günay’ın yaptığı,senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme aldığı başrollerini Ebru Şahin, EdipTepeli ve Selim Bayraktar’ın üstlendiği ‘Destan’, atv ekranında salı günlerine damgasını vurmaya devam edecek.

TEMUR YAŞADIĞI ACIYLA YÜZLEŞİYOR

Akkız, Alpagu Han’dan yok olan obasının ve Kün Ata’nın hesabını sorar ama Alpagu Han’ın hiçbir şeyden haberi yoktur. Akkız, Alpagu Han’a inanacak mı? Akkız anasını kurtarıp geldiğinde Batuga’yı bulamaz. Batuga ve Tutkun’u aramaya koyulurlar ve Tutkun’un ölü bedenine ulaşırlar. Temur yaşadığı büyük acıyla nasıl yüzleşecek?

KÖŞEYE SIKIŞAN ULU ECE’NİN YENİ HAMLELERİ NE OLACAK?

Bütün ormanı arayan Akkız ve arkadaşları yine de Batuga’ya ulaşamazlar. Akkız, Gök Saray’a gidip Alpagu Han’dan yardım ister! Alpagu Han ve Akkız’ın güç birliği yüzünden köşeye sıkışan Ulu Ece’nin hamlesi ne olacak?

BALAMİR VE ÇOLPAN HAN UYANIYORLAR

Alpagu Han tarafından ağır yaralanan Balamir ve Çolpan Han iyileşerek, uyanırlar ve kendilerine gelirler. Alpagu Han’ın baskınından sağ kurtulan Balamir, Çolpan’ı öcüne ortak etmeye çalışır ama karşısında Saltuk’u bulur. Bu sefer Çolpan’ın tarafı ne olacak?

ALPAGU HAN’DAN AKKIZ’A ŞAŞIRTAN TEKLİF!

Han olmakla baba olmak arasında kalan Alpagu Han bir karar verir ve Akkız’a bir teklifte bulunur! Akkız’ın çok şaşırdığı bu teklife yanıtı ne olacak

BATUGA SAĞ MI YOKSA ÖLDÜ MÜ?

Akkız Batuga’nın yokluğunda nefes almakta, ayakta durmakta zorlanır. Güçlerini birleştiren Akkız ve Alpagu Han’ın bütün aramalarına rağmen bulunamayan Batuga sağ mı yoksa öldü mü? Uğradığı saldırı sonrası Batuga’yı kim ve neden kaçıldı?

sizlere facebook-mania.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.