Camdaki Kız’da dün akşam neler oldu? Hayri Nalan’a karşı duygularını itiraf etti mi?

Camdaki Kız'da dün akşam neler oldu? Hayri Nalan'a karşı duygularını itiraf etti mi?

Başrollerinde Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan ve Feyyaz Şerifoğlu gibi isimlerin yer aldığı Camdaki Kız dizisinde Levent’in kaçırıldığını Rafet’e söyleyemeyen Selen, soluğu Cavit’in yanında alır. Levent’in serbest bırakılması için karşılığında yüksek meblağda istenir.

CAMDAKİ KIZ’DA DÜN AKŞAM NELER OLDU?

Çocukluğundan beri aşık olmaktan korkan Nalan, Hayri’nin cüzdanında kendi fotoğrafını görünce ne yapacağını şaşırır. Nalan, çocukluğunda aşk duygusuna Feride’den gördüğü baskıyla adeta tövbe eder. Nalan’ın Feride’yle olan imtihanı devam ederken geçmiş peşini bırakmaz. Billur, bu zor günlerde yine Nalan’ın yanındadır. Feride, bahçedeki manolya ağacını Hayri’nin diktiğini öğrenince, Hayri’ye karşı daha sert bir tutum sergiler ve onunla yüzleşir. Hayri’nin Nalan’la olan yakınlığı Feride’yi farklı planlar yapmaya itiyor. Hayri, arkasını her döndüğünde Feride’yi görmeye mahkum oluyor.

Levent’in kaçırıldığını Rafet’e söyleyemeyen Selen, soluğu Cavit’in yanında alır. Levent’in serbest bırakılması için karşılığında yüksek meblağda istenir. Selen ve Cavit, rehin alınan Levent’i kurtarabilecek mi?

Nalan, arabada içinde kendi fotoğrafının olduğunu gördüğü Hayri’nin cüzdanını bulur. Nalan yaşadığı şoku atlatıp konağa döndüğünde cüzdanı birilerinin bulabileceği şekilde yere koyar. Feride ise Nalan’ı takip ettiğinde Hayri’nin cüzdanını ele geçirir. Feride, Hayri’nin cüzdanında Nalan’ın fotoğrafını görecek mi?

sizlere facebook-mania.com farkıyla sunulmuştur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.