Av tüfeği ile vurularak öldürülmüştü! Uygunsuz görüntüleri internette paylaşılan kadının ailesi şikayetçi oldu

Av tüfeği ile vurularak öldürülmüştü! Uygunsuz görüntüleri internette paylaşılan kadının ailesi şikayetçi oldu

Geçtiğimiz hafta Burç Mahallesi Atatürk Caddesi’nde meydana gelen olayda Nurcan Seçer, işlettiği dönercide eşi Serhan Seçer tarafından av tüfeği ile vurularak öldürüldü. Olayın ardından kaçan şüpheli polis ekiplerince yakalanırken, ağır yaralanan kadın Burdur Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti. Şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

HASTANEDE UYGUNSUZ GÖRÜNTÜLERİ ÇEKİLDİ İDDİASI

Olayın ardından kardeşinin hastanede çekilen uygunsuz görüntülerinin internet ortamında paylaşıldığını iddia eden ağabey Ömer Kılıç, “Kardeşimizi kaybettik çok üzgünüz, bu acıyı tarif edemem. Biz bu acıyı yaşarken hastanede görevliler tarafından kardeşimin uygunsuz videoları paylaşılmış. Onun için suç duyurusunda bulunduk. Suçluların cezasını almasını istiyoruz. İnsanlar bu kadar vicdansız olabiliyor. Onların da çocukları, eşleri var. Ayıplıyorum” şeklinden konuştu.

“SİLAHINI TETİĞİNİ ÇEKTİ AMA PATLAMADI”

Ayrıca olay günü yaşananlar hakkında da yeni detaylar anlatan Kılıç, “Olaydan sonra bana da silah doğrulttu. Silahın tetiğini çekti ama patlamadı. Tüfeği yeniden kurup ateşledi, yine patlamadı. Allah korudu. O arada babam araya girdi. Kendi babası da karşı dükkandan geldi ve ben o an dışarıya kaçıp polisi aradım” dedi.

Son dakika haberleri: Av tüfeği ile vurularak öldürülen kadının uygunsuz görüntüleri internette paylaşıldı

“HAK ETTİKLERİ CEZAYI ALMALARI İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Müşteki Avukatı Süleyman Kesici yaşanılan durum hakkında, “Olayı takip ediyoruz. Müvekkilim daha kardeşinin acısını yaşarken bu uygunsuz görüntülerin ortaya çıkması acısını katlamıştır. Bundan dolayı kendisi üzgün ve bununla ilgili bir suç duyurusunda bulundu. Bu görüntülerin sosyal medyada paylaşılması suç teşkil ediyor. Bununla ilgili de bu görüntüleri paylaşanların hak ettikleri cezayı almaları için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Nurcan Seçer’in müşahade odasındaki uygunsuz görüntüleri internette paylaşılmasının ardından ikinci kez yıkılan aile soluğu savcılıkta alırken olayla ilgili Burdur Valiliği tarafından açıklama geldi.

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“08.04.2021 tarihinde saat 20.50 sıralarında Atatürk Caddesinde kocası tarafından öldürülen N.S. isimli vatandaşımız ile ilgili olayın kamera görüntülerinin sosyal medya aracılığıyla yayınlandığı anlaşılmıştır. Konu ile ilgili olarak Adli Makamlarca adli soruşturma, Valiliğimizce de İdari soruşturma başlatılmıştır.”

sizlere facebook-mania.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.