Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi 2. bölümüyle bu akşam ekranlarda! Defne ve Sadun yüzleşiyor!

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi 2. bölümüyle bu akşam ekranlarda! Defne ve Sadun yüzleşiyor!

Ortak bir geçmişe sahip olan Defne ve Sadun tartışma yaşar. Sadun evinde birlikte oldukları dönemden kalma eşyalar gören Defne bu duruma tepki gösterir. Sadun’un ise ”Yok öyle ben senin gibi geçmişimi fırlatıp atmayacağım” sözleri Defneyi tedirgin eder.

Hiç bir şeyden haberi olmayan Çınar, Defne ve Sadun beraber yemeğe çıkarlar.Defne kocasıyla ilişkisi olan yakın arkadaşıyla dertleşmeye çalışır.

1. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Meryem, ölüm döşeğinde yatan annesini ziyaret eder. Bu ziyaret kendisinin zihninden silmek istediği çocukluk anılarını yeniden canlandırır ve Meryem öfkesiyle baş etmek zorunda kalır. Çınar’ın şirketi finansal açıdan zorlu bir dönemece girer. Çınar’ın yardımına koşan isim ise Sadun olur. Sadun aynı zamanda Çınar’ın yeni oyun projesi için melek yatırımcı olarak ortaya çıkmıştır. Sadun’un Defne ile olan bir geçmişi vardır. İkilinin karşı karşıya gelmesiyle kapanmış olan o defter yeniden açılır ve yüzleşmeler başlar.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK DİZİSİNİN KONUSU NE?

Dizide iki anne adayının üstünü örtmeye çalıştıkları geçmişleriyle yüzleşmesi anlatılıyor. Öte yandan dizi, anneliğin kadınlara verilen en önemli değerlerden biri olduğunu gözler önüne serecek.

OYUNCULARI KİMLER?

İrem Helvacıoğlu – Defne

Selin Yeninci – Meryem

Engin Öztürk – Sadun

Olgun Toker – Çınar

Ahmet Varlı – Nuh

Sacide Taşaner – Sabriye

Demet Gül – Türkan

Selim Erdoğan – Reha

Birgül Ulusoy – Fidan

Mine Kılıç – Sedef

sizlere facebook-mania.com farkıyla sunulmuşturBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.